Три договори про співробітництво територіальних громад на предмет фінансового утримання закладів позашкільної освіти в п’ятницю, 4 вересня, закріпили підписами голова Радивилівської ОТГ М.Карапетян та голова сусідньої Крупецької громади В.Мошкун.  У процесі співпраці сторони зобов’язалися будувати свої взаємовідносини на принципах законності, рівноправності та відповідальності за результати.

З метою ефективного використання фінансових ресурсів територіальних громад, Радивилівська й Крупецька ОТГ документально зафіксували домовленості про спільне фінансування установ комунальної форми власності позашкільного напрямку, таких як  Радивилівський міський Будинок школяра, КЗ «Радивилівська дитяча школа мистецтв» та комплексна дитячо-юнацька спортивна школа.

За попередніми даними, у списках Радивилівської КДЮСШ нині нараховується 150 учнів з Радивилівської громади та 4 – з Крупецької. Враховуючи фактичні видатки на утримання спортивної школи, проведено калькуляцію вартості, відповідно до якої з місцевого бюджету Радивилівської ОТГ на навчання дітей має бути спрямовано  817210 грн, тоді як з бюджету Крупецької ОТГ -  16344 грн.

Радивилівський міський Будинок школяра, як йдеться у договорі, відвідують 513 вихованців, що проживають на території Радивилівської громади. Їх гурткова діяльність обійдеться місцевому бюджету у 1801355 гривень. З Крупецької громади на розвиваючих заняттях в Радивилівському Будинку школяра займаються 4 учні, відповідно, фінансування (утримання) цього об’єкту для Крупецької сторони обійдеться у 14045 грн.

Окремим договором про співробітництво тергромад співфінансування передбачено і для  КЗ «Радивилівська дитяча школа мистецтв». Музичну та художню освіту тут здобувають 26 крупеччан, тож, відповідно, на новий навчальний рік з сільського бюджету має бути передбачено 372517 грн. Радивилівській міській раді навчання 194 учнів школи обійдеться у 2779549 гривень.

Окремим пунктом договору визначено, що утримання здійснюватиметься відповідно до вимог Бюджетного кодексу України, а також у порядку співфінансування у вигляді цільових субвенцій, наданих однією стороною іншій.

У відповідності до кількості учнів, які здобувають позашкільну освіту у конкретно визначеному закладі та реальної потреби для здійсненні видатків на забезпечення його ефективного функціонування, сума коштів для сторін може бути зменшена або збільшена за взаємною домовленістю.