Радивилівського пожежника нагородили почесною державною відзнакою за допомогу, надану жителям Прикарпаття під час масштабної повені в регіоні.

Державною службою з надзвичайних ситуацій пожежного рятувальника

ДПРЧ-7 м.Радивилів, прапорщика служби цивільного захисту Віталія Вікторовича Пастуха відзначено нагрудним знаком «За відвагу у надзвичайній ситуації». Урочисте нагородження проходило в м.Рівне 25 серпня.

Нагадаємо, що на початку липня зведений загін Рівненського гарнізону ДСНС відбув на допомогу людям, які потерпали від наслідків сильних повеней у Прикарпатському регіоні нашої держави. Рятувальники були задіяні та оперативного реагування на загрози, пов’язані з можливим ускладненням погодних умов та підтопленням населених пунктів. До складу зведеного загону, який відбув на ліквідацію удару стихії, увійшли і рятувальники нашого району. З міської пожежно-рятувальної частини виїхали троє бійців особового складу: це пожежний В.В.Пастух, водій В.А.Перетятко, командир відділення Ю.В. Кадишин, та ще двоє - з Козинської пожежно-рятувальної частини: пожежний М.В.Драган, старший водій В.П.Ніколайчук.