Шановні жителі Радивилівщини!

Від імені депутатського корпусу та виконавчого комітету міської  ради щиро вітаю вас з найголовнішими святами ­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­нашої держави - Днем Державного прапора та Днем Незалежності України !

Ці визначні дати навіки увійшли в історію нашої молодої держави золотою сторінкою її біографії, започаткувавши нову епоху в житті українського народу, законодавчо закріпили його вікові демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи та культурного піднесення. Цього року наша держава святкує 29-ту річницю незалежності. Для людини це значний проміжок часу, за який відбувається становлення особистості з власними цінностями, переконаннями та поглядами. Для країни  це – молодий вік, коли держава має визначитись та обрати шлях свого майбутнього. Ми віримо, що Україна попри всі труднощі, має майбутнє, і громадяни нашої держави будуть жити у вільній і процвітаючій країні. Ми усі прагнемо, щоб у нашому спільному домі панували щастя і добро, згуртованість, мир! Тож нехай ці величні свята вселяють гордість за увесь український народ, нашу країну, об’єднують всіх українців, дарують усім нам світлі надії, щоденні звершення та впевненість у завтрашньому дні. І нехай у всіх добрих справах допоможе нам Бог!

Символічно, що напередодні Дня Незалежності ми відзначаємо День Державного Прапора України. Прапор є уособленням усіх здобутків та перемог нашого народу на шляху до самостійності України. Благородні синій і жовтий кольори неба і пшениці символізують велику працю наших людей від сходу до заходу України й з півночі до півдня. Хай у ці дні над будівлями майорить державний стяг, нехай ці свята наповнять ваші серця гордістю за нашу державу, вселять надію на краще майбутнє, додадуть сили і наснаги у досягненні великої мети – розквіту нашої Батьківщини.

В цей урочистий день бажаю Вам і вашим родинам миру та злагоди, міцного здоров’я, щедрої долі, благополуччя і достатку у ваших оселях, мудрості і успіхів у справах та починаннях заради добробуту нашої громади, успішного майбутнього нашої незалежної України.   Зі святом вас!

Микола КАРАПЕТЯН, міський голова

 

Програма урочистого відзначення Дня прапора та 29-ї річниці Незалежності України в Радивилівській об’єднаній громаді (коригована) 

23 серпня

10:00 – урочиста церемонія підняття Державного прапора України (площа Незалежності)

          – урочистий забіг пам’яті «З Україною в серці» (площа Незалежності)

10:30 – церемонія покладання квітів до пам’ятників та пам’ятних знаків (площа Незалежності)

11:00 – товариська гра з волейболу між командами ветеранів (спортивний майданчик міського парку)

12:00 - зоологічне шоу «Мої улюбленці». Катання на поні (міський парк)

12:00 – виставка «Крізь віки до Незалежності» Оформлення фотозони. (міський парк)