Радивилівською міською радою здійснено капітальну реставрацію дерев’яної переправи  через річку Слонівку, що веде до ставка Молодіжний від вулиці Тихої.

Це – один із тих піших переходів, яким активно користуються жителі нашого міста, а тому його функціональна спроможність  - важлива складова місцевої інфраструктури. За довгі десятиліття місток повністю вичерпав ресурси експлуатації та став непридатним для подальшого використання. Змінити ситуацію могла тільки капітальна заміна пішої переправи. Відтак, працівниками бригади з благоустрою міської ради було проведено демонтаж старої аварійної конструкції. На її місці тепер встановлено міцний місток з металевим каркасом, укріплений опорами та оснащений поручнями.

- До зварювальних робіт було  залучено електрозварювальника від Радивилівського КП «Комунальник» С.Омеляненка. Фахівці комунального підприємства неодноразово співпрацюють із бригадою з благоустрою міської ради, що, в свою чергу, плідно позначається на оперативності проведення реконструкції подібних об’єктів, - прокоментував завершення ремонтного процесу  перший заступник міського голови В.Ісюк.  

Виготовлена з врахуванням всіх норм безпеки, конструкція прослужить не одне десятиліття. Щоб новий місток виглядав естетично, його пофарбували.