Радивилівська міська рада об'єднана територіальна громада
Радивилівський район, Рівненська область

Відремонтовано місток через річку

Радивилівською міською радою здійснено капітальну реставрацію дерев’яної переправи  через річку Слонівку, що веде до ставка Молодіжний від вулиці Тихої.

Це – один із тих піших переходів, яким активно користуються жителі нашого міста, а тому його функціональна спроможність  - важлива складова місцевої інфраструктури. За довгі десятиліття місток повністю вичерпав ресурси експлуатації та став непридатним для подальшого використання. Змінити ситуацію могла тільки капітальна заміна пішої переправи. Відтак, працівниками бригади з благоустрою міської ради було проведено демонтаж старої аварійної конструкції. На її місці тепер встановлено міцний місток з металевим каркасом, укріплений опорами та оснащений поручнями.

- До зварювальних робіт було  залучено електрозварювальника від Радивилівського КП «Комунальник» С.Омеляненка. Фахівці комунального підприємства неодноразово співпрацюють із бригадою з благоустрою міської ради, що, в свою чергу, плідно позначається на оперативності проведення реконструкції подібних об’єктів, - прокоментував завершення ремонтного процесу  перший заступник міського голови В.Ісюк.  

Виготовлена з врахуванням всіх норм безпеки, конструкція прослужить не одне десятиліття. Щоб новий місток виглядав естетично, його пофарбували.« повернутися до списку новин