Поліпшуються умови зовнішнього благоустрою у населених пунктах старостинських округів Радивилівської ОТГ: наразі міською радою здійснюється робота по встановленню вуличної електромережі в селах Підлипки та Стоянівка Підзамчівського старостинського округу. Уже завершили цей процес в Перенятині. На черзі  - Адамівка.

Довгими десятиліттями жителі цих сіл були позбавлені такого цивілізаційного блага, як освітлені у вечірній час вулиці. Це питання входило чи не в першу п’ятірку найбільш злободенних, і вирішення яких пов’язували тільки з процесом об’єднання в територіальну громаду та якісно нового господарського підходу в інфраструктурному розвитку сільських територій.

Як триває процес встановлення та під’єднання вуличних світильників до електромережі, міський голова М.Карапетян простежив особисто під час виїзного огляду у Підзамчівський старостинський округ.  

Слід зауважити, що масштабні роботи, пов’язані із освітленням сільських населених пунктів, у Радивилівській ОТГ тривають не один рік. Так, у 2019-му , вслід за селами Підзамче, Круки вуличні ліхтарі засвітились у Прісках, Копанях, Стариках, Новоукраїнському, Батькові. Радивилівською міською радою було придбано та встановлено у цих населених пунктах 147 вуличних світильників з світлодіодними  лампами, прокладено 9, 3 кілометра повітряної лінії. Торік вдалося прокласти  14,4 кілометра електроліній по селах громади та встановлено  274 світильники. Роботи з модернізації вуличного освітлення  проводились також і в Радивилові.