Нагрудні знаки та посвідчення «Мати-героїня» жінкам, котрі народили п’ятеро і більше дітей, вручали за адресами їх проживання очільник Радивилівської об’єднаної територіальної громади М.А.Карапетян та голова  райдержадміністрації В.В.Пекарський.

Про материнство кажуть, що це – дар Божий, що немає у цілому світі святішої і кращої «професії», ніж бути матір’ю.   За нелегку і відповідальну працю – виростити та виховати п’ятеро і більше дітей, повсякдень бути берегинею вогнища багатоголосого дому, троє жительок Радивилівської об’єднаної громади Указом Президента України були удостоєні почесного звання «Мати-героїня».

З цієї нагоди їхні оселі відвідали Радивилівський міський голова М.А.Карапетян, голова Радивилівської райдержадміністрації В.В.Пекарський.

У радивилівчанки Л.В.Дулі виховується десятеро дітей, в жительки Немирівського старостинського округу В.О.Свентик – п’ятеро, а в Н.П.Захарчук із с.Стоянівки  - восьмеро.

Такі багатодітні родини є гордістю громади та району, бо в них дітям прищеплюються найкращі людські риси – повага до батьків і  любов до ближнього, працьовитість, сумлінність, щирість та добросердечність.

- Немає, мабуть, тих слів, котрими сповна  можна було б висловити вдячність за  ваш щоденний материнський подвиг,  – зауважив міський голова М.А.Карапетян. - Нехай же нескінченні турботи, терпіння та любов відгукуються в душах ваших дітей світлою вдячністю, - сердечно побажав він, вручаючи матерям-героїням квіти та подарунки.

Цей момент відображався щирими емоціями радості, розчуленим жінкам адресувалися слова глибокої вдячності за відданість своїй сім’ї, ласку, розуміння та надійну підтримку.

- Носіть цю нагороду з шаною,  - додав голова райдержадміністрації В.В.Пекарський, - низький уклін вам за те, що ви взяли на  себе таку відповідальність у вихованні дітей.

За материнську самовідданість Указом Президента України почесне звання “Мати-героїня” присвоєно чотирьом жителькам Радивилівщини.