В існуючих нині в Україні соціально-економічних умовах значна кількість українських сімей потребує соціального захисту і допомоги, які тією чи іншою мірою надаються державними та громадськими організаціями й базуються на відповідній нормативно-правовій базі. Робота фахівця із соціальної роботи вимагає міжвідомчої співпраці, формування в кожному окремому випадку команди з представників різних підрозділів виконавчої влади, місцевого самоврядування, громадськості для вирішення ключових проблем клієнта.

Соціальна робота з сім’ями, які перебувають у складних життєвих обставинах, є одним з пріоритетних напрямів діяльності центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

В зазначеному напрямку роботи одним з найголовніших чинників є раннє виявлення сімей, які потребують сторонньої допомоги, з метою профілактики сімейного неблагополуччя, своєчасного виявлення проблем та надання відповідної якісної допомоги. Саме тому, відвідування сімей з дітьми, які проживають на території Радивилівської ОТГ стають частішими завдячуючи працівникам  Радивилівського відділу поліції, які допомагають транспортом та супроводом при відвідуванні сімей різної категорії.      

Нещодавно відбувся черговий виїзд фахівців міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, спільно із шерифом Радивилівської ОТГ, у населені пункти Башарівського та Немирівського  старостинських округів. Оскільки під час карантину людям стало важче вирішувати соціальні питання, тому послуги можна отримати вдома. Під час візиту надано 7 інформаційних та 2 економічні послуги. Відвідано 7 сімей, де здійснено оцінку потреб сімей та перевірку цільового використання коштів при народженні дитини.