У першу неділю після Святої Трійці  у Підзамчівському старостинському окрузі Радивилівської ОТГ відбулася довгоочікувана і знакова духовна подія: сільська громада завершила будівництво та оновлення двох поклінних хрестів в Круках.  

Святкового дня прихожани Свято-Покровського храму с.Підзамче разом із настоятелем  отцем Василієм зібралися на богослужіння біля  поклінних хрестів, над якими здіймаються у небесну вись криті золотом куполи.   

Під час урочистого освячення духовний пастир наголосив, що

поклінні хрести служать віруючим місцем для молитви і нагадуванням про необхідність покаяння, очищення та оновлення, життя за Божими заповідями, за законами добра і любові до ближніх. Священник побажав прихожанам, аби сила Хреста Господнього осіняла душі людей і благословляла на добрі діла всіх, хто доклав старань до богоугодної справи. 

Після того, як кручани звершили спільну молитву - за здоров'я односельців, за спонсорів і їхні родини, відбувся обмін привітаннями із великою духовною подією,  потім розділений між громадою святковий коровай. Люди твердо вірять у Боже заступництво та захист їхнього села від стихійних лих, поширення хвороб, тощо.

Актив громади також висловив щиру подяку меценатам, які усіляко допомагали та сприяли у проведенні опоряджувальних та будівельних робіт на різних їх етапах:  міському голові Карапетяну Миколі Аракеловичу, першому заступнику міського голови Ісюку Віктору Михайловичу,  в.о старости Підзамчівського старостинського округу Воронко Ларисі Володимирівна, генеральному директору ТзОВ «Радивилівмолоко» Грисюку Анатолію Івановичу, жительці с.Срібне Олійник Галині.  

Зі словами подяки громада звернулась  до протоієрея о.Василія і церковних хористів, які провели освячення святині, Михайла Царука, який керував роботами і працював біля першої каплички, ініціативної молоді села.

Усі гуртом потрудилися  на славу Божу. Тож нехай кожному Господь воздасть сторицею!