22 червня — День скорботи і вшанування пам'яті жертв Другої Світової війни. Це день у 1941 році дав початок великій трагедії, яка забрала життя кожного п’ятого українця.

Через карантинні обмеження в місті не проводять урочистих масових заходів із вшанування пам’яті жертв війни. До братської могили полеглим визволителям, що на Меморіалі Слави, міський голова М.А.Карапетян, його заступники  В.М.Ісюк, О.В.Пастух, секретар ради І.С.Герасимчук поклали квіти. Пам'ять загиблих у роки війни вшанували хвилиною мовчання.

Слід зазначити, що у Другій Світовій війні Україна зазнала чи не найбільших втрат.  За різними оцінками, в нашій країні загинуло від 8 до 10 мільйонів людей, з них цивільного населення близько 5 млн, на примусові роботи до Німеччини було вивезено 2,2 мільйона, ще 10 мільйонів втратило притулок. На суцільні руїни перетворилося понад 700 міст та селищ міського типу, майже 30 тисяч сіл.

День скорботи і вшанування пам'яті жертв Другої Світової війни засновано указом президента України від 17 листопада 2000 року.