На благодійний рахунок комунального некомерційного підприємства «Радивилівська районна лікарня» для того, аби медичні працівники були забезпечені всіма необхідними первинними засобами індивідуального захисту, свій одноденний заробіток переказали і працівники загальноосвітніх закладів та дитсадків, бібліотек та закладів культури Радивилівської ОТГ. 

З усвідомленням того, що саме лікарським рукам у цей непростий час не тільки рятувати життя, а й втримувати рівновагу людського спокою, освітяни та культпрацівники нашої громади злагоджено долучилися до благодійного флешмобу «Допомагаєш медику – допомагаєш собі!». Вельми обнадійливо, що на заклик до благодійності, яка в умовах стрімкого поширення  гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV, суттєво примножує шанси на порятунок людських життів, відгукнулися колективи усіх бюджетних закладів, які підпорядковані відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту міської ради. Ця фінансова підтримка дасть змогу медичним працівникам отримати необхідні засоби захисту для безперебійної роботи у потенційних умовах поширення коронавірусної інфекції на території району.

Відтак, на початку тижня комунальному некомерційному підприємству «Радивилівська районна лікарня» відділом освіти, культури, туризму, молоді та спорту Радивилівської міської ради було перераховано 130 919 гривень. Ця сума не остаточна, бо якраз на стадії банківських зарахувань перебувають благодійні внески від колективів Підзамчівського ліцею, а також філій Башарівської гімназії та Копанівського НВК «гімназія-садок», поінформували у відділі освіти.