Радивилівська міська рада продовжує виконувати заходи, спрямовані на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19).

Від середи, 18 березня, на території міста впроваджено жорсткі карантинні обмеження: зупинено роботу громадського транспорту, зачинено продуктовий та речовий ринки, заклади  торгівлі. Оскільки через пандемію коронавірусу у містах по всьому світу проводять дезінфекцію громадських місць, на час карантину в Радивилові також вдалися до таких профілактичних кроків.  У четвер, 19 березня, працівники бригади з благоустрою міської ради обробили антисептичними спецзасобами поверхні усіх дитячих майданчиків міста, громадських зупинок, лавочок на центральній площі та в парку відпочинку.

Відтепер профілактична антисептична обробка буде  проводитися регулярно, наголошують у міській раді і звертаються до усіх жителів міста з проханням: без нагальних потреб не покидати свої домівки на час карантину, при можливості, залишатися в дома та дотримуватися усіх заходів запобігання поширення коронавірусної інфекції.