Весняна обрізка – важливий етап у догляді за зеленими насадженнями міста: у ці дні триває відповідна робота робітниками з благоустрою  міської ради із залученням власної  автовишки. Крони дерев приводять у належний вигляд, розчищаючи їх від засохлого гілля та уражених омелою ділянок.

Згідно з  «Правилами утримання зелених насаджень у населених пунктах України», затвердженими Міністерством будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства, фахівці приступають до цих робіт в період мінімальної циркуляції соків – навесні до розпускання бруньок або восени після опадання листя. Весняна обрізка, до того ж, є необхідним заходом для активізації росту дерев та кущів. Вона врівноважує баланс живлення (особливо для молодих, пошкоджених або хворих дерев), додає кроні рослин охайний вигляд.

За інформацією першого заступника міського голови В.М.Ісюка, не тільки у місті триває активна робота з обрізки дерев: такі ж планові заходи проводилися, зокрема, і на території Немирівського, Башарівського, Дружбівського старостинських округів.