Беззаперечним є той факт, що для кожної людини важлива особиста безпека. Проте вона не можлива без безпеки громади, в якій  проживає особа. Ці поняття є взаємними.

Значущість безпеки як особистої так і суспільної, потрібно доносити  особам, які перебувають у конфлікті із законом. Отримавши другий шанс вони повинні оцінити свій проступок  і намагатися стати кращим, як для себе так і для своїх рідних та близьких, усвідомити свої помилки та надалі, зіштовхуючись з проблемами, знаходити шляхи для їх подолання, не переступаючи межу закону. У цьому засудженим допомагають працівники Радивилівського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Рівненській області.

У лютому персонал сектору пробації  Радивилівського району, у рамках відзначення п’ятої річниці Закону України «Про пробацію», провів з суб’єктами пробації молодіжного віку годину спілкування на тему «Безпечне суспільство очима молоді». Під час спілкування серед інших було обговорено питання переваги пробації та альтернативних видів покарання у напрямі забезпечення безпеки суспільства, необхідності проведення соціально-виховної роботи із особами, які вчинили злочини невеликої та середньої тяжкості,  а також важливості підтримки на шляху до позитивних змін.

На завершення обговорення хлопці у спільному малюнку відобразили своє бачення безпечного суспільства.