В суботу, у День вшанування учасників бойових дій на території інших держав, радивилівці пом'янули земляків, які не повернулись із горнила афганської війни.

За участю очільника Радивилівської об’єднаної територіальної громади М.А.Карапетяна, на Алеї Слави, що в парку ім. Т.Шевченка, відбулося жалобне громадське зібрання та покладання квітів до пам’ятного знака воїнам-афганцям.
Про значні втрати українців у тій чужій борні, що рясно омиті слізьми тисяч осиротілих дружин, матерів, дітей, у своєму виступі нагадав голова районної організації Партії ветеранів Афганістану, депутат міської ради В.Д.Ярмусь. Він наголосив, наскільки ця дата - 15 лютого - є важливою в долях людей, кого обпалило пекельне дихання афганської війни:
- Сьогодні тридцять перша річниця виведення військ з Афганістану. Не забувайте, помоліться за тих, кого вже немає. Багато з нас молодими повернулися з тієї війни, а ось зараз всі стоїмо вже сивочолі. Бог залишив нас жити на цій землі. І маємо певну місію - пам'ятати, застерегти, і не дати повторитися знову.

Заупокійну молитву за загиблими в Афганістані звершили священники міського храму Святого Олександра Невського на чолі із благочинним Радивилівського округу протоієреєм Вячеславом.