У міській раді побували спостерігачі місії ОБСЄ (Організація з безпеки і співробітництва в Європі) Іван Дудак та Данкен Сиднер. Вони мали доволі ґрунтовну та тривалу бесіду з керівництвом ОТГ – міським головою Миколою Карапетяном, його заступником Олександром Пастухом та керуючим справами міськвиконкому Сергієм Гущею.

Спілкування охопило широке коло питань та проблем. Гостей цікавив розвиток громади від часу її утворення, співпраця з колишніми учасниками АТО та ООС, проблеми переселенців з окупованих територій, гендерна політика, релігійна ситуація, міжнаціональні стосунки, можливості налагодження взаємовідносин громади з мешканцями сходу України. Водночас, спостерігачі ОБСЄ, а кожен з них певний час працював на окупованих територіях в Донецьку та Луганську, детально проінформували керівництво міськради про ситуацію щодо можливостей встановлення стійкого миру у цьому регіоні України.

Для довідки. Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ в Україні (СMM) почала свою роботу 21 березня 2014 року на підставі запиту від уряду України до ОБСЄ і консенсусного рішення всіх 57 країн-учасниць ОБСЄ. СMM – це неозброєна цивільна місія, яка працює  24 години на добу, 7днів на тиждень у всіх регіонах України. Її основні завдання – це неупереджено і об'єктивно спостерігати та звітувати про ситуацію в Україні, а також сприяти діалогу між усіма сторонами конфлікту.