У суботу, 11 січня, в спортзалі Радивилівського НВК «школа№2-ліцей» проходили змагання за кубок міського голови з баскетболу.  

Як анонсувалося у нашому тижневику, у спортивних дуелях за головний приз того дня зійшлися команди у складі випускників усіх років обох міських навчально-виховних комплексів, а також команда ветеранів та молоді, які представляли радивилівський баскетбол. З побажаннями перемоги найсильнішим спортсменам відкриття змагань провів Радивилівський міський голова М.А.Карапетян. 

У підсумку напружених поєдинків перше місце здобула збірна команда ветеранів та молоді, друге - збірна школи №2, третє - школи №1. Кращим гравцем визнано В.Рабуша, захисником - А.Бортника, плеймейкером - Д.Чижа, центровим - О.Левицького.

Наступного дня у цьому ж спортивному залі відбулися ігри  за міжобласний кубок голови Радивиловської ОТГ з волейболу. Поєдинки проходили в безкомпромісній боротьбі. Особливе напруження серед гравців та вболівальників викликав фінальний матч між командами Радивилова та Кременця. В результаті перше місце і Кубок турніру отримали спортсмени Радивилова, друге місце - дубенчани,  третє - гравці  з Кременця. Кращим гравцем суддівська колегія визнала А.Тарасюка, ліберо - Т.Стецюка, блокуючим - В.Пелеха, зв'язуючим - Д.Луб'янецького.

Всі учасники змагань були нагороджені пам’ятними медалями міжобласного турніру. У заключному слові міський голова М.Карапетян висловив щиру подяку спортсменам за волю до перемоги, вболівальникам за підтримку команд, запевнивши, що подібні турніри знайдуть гідне продовження у Радивилівській об’єднаній територіальній громаді.

 

Володимир Мартинюк