МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

 

НАКАЗ

 

військового комісара

Радивилівського районного територіального центру

комплектування та соціальної підтримки

 

 

10.12.2019                                    м. Радивилів                                        №127-АГД

 

 

Про приписку громадян

до призовної дільниці

 

  1. На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” з 02 січня по 31 березня 2020 року оголошується приписка до призовної дільниці Радивилівського району Рівненської області громадян 2003 року народження.
  2. Явці для приписки підлягають усі громадяни, які народилися в період з 01 січня по 31 грудня 2003 року включно, постійно або тимчасово проживають на території Радивилівського району, а також громадяни старшого призовного віку, які не були приписані раніше.
  3. Усі громадяни, яким належить з’явитися для приписки до призовної дільниці, зобовязані прибути за адресою: м.Радивилів, вул.Почаївська,28, у визначений для них час, маючи при собі документи, що зазначені у повістці. Громадяни, які не отримали повістку, зобовязані прибути за зазначеною адресою до 01 лютого   2020 року, маючи при собі документи, які засвідчують особу.
  4. На підставі Закону України “Про військовий обов'язок і військову службу” керівники підприємств, установ, організацій та навчальних закладів зобов’язані звільнити юнаків, яким необхідно прибути для приписки до призовної дільниці, на час, необхідний для проходження приписки, і забезпечити їх своєчасну явку до районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

      5. Наказ довести до керівників органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій, навчальних закладів, які розташовані на території Радивилівського району.

 

 

Л.САВИЧ, т.в.о. військового комісара

Радивилівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, майор