Радивилівська міська рада об'єднана територіальна громада
Радивилівський район, Рівненська область

На хореографічній висоті

Вкотре відзначились вихованці зразкового аматорського ансамблю «Калейдоскоп» (керівник Яна Гуска). Старша група колективу, який функціонує при міському Будинку культури,  взяла участь у всеукраїнському фестивалі сценічної творчості «Майбутні покоління», який проходив минулих вихідних у м.Луцьк. Радивилівські учасники запали в саме серце не тільки глядачам фестивалю, а й авторитетній суддівській колегії. За підсумками конкурсної програми «Калейдоскоп» отримав найвищу нагороду конкурсу – став лауреатом премії «Гран-прі».

Як зауважила керівник колективу Яна Василівна Гуска, лише одне «Гран-прі» на цілу чималу хореографічну програму. І дісталась ця відзнака саме радивилівським виконавцям, які продемонстрували  високу злагоджену роботу на сцені, відпрацьовану пластику та зуміли передати широку гаму емоцій мовою танцю.

«Старша група - ви великі молодці! Пишаюся вами. Працювати з такою талановитою молоддю – саме задоволення», - відзначила художній керівник ансамблю на своїй сторінці у Фейсбук.« повернутися до списку новин