Грудень розпочинає улюблений всіма калейдоскоп зимових свят.  Традиційно, це пора підведення підсумків, амбітних планів і вручення подарунків.

Саме таку приємну місію сьогодні виконали голова Радивилівської ОТГ М.А.Карпапетян, його заступник О.В.Пастух, начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту міської ради І.М.Ковалевська.  Відвідавши  обидва міські навчально-виховні комплекси, вони побажали учнівству вдалого закінчення першого семестру. А щоб стимулювати молодь до нових висот у навчанні -  передали на потреби освітніх закладів нові комплекти оргтехніки у комп’ютерні класи.

  • Освітній простір нашої громади нині поповнився новою комп’ютерною технікою, це дуже важливо для якісного навчання та підвищення рівня учнівських знань, - акцентував міський голова М.А.Карапетян під час урочистої лінійки. – Міською радою було також профінансовано будівництво сучасного футбольного міні-поля, відкриття якого нещодавно відбулось, а ще - капітальний ремонт покрівлі закладу. Тож ці комп’ютери - не єдиний приємний подарунок вихованцям школи-гімназії цьогоріч.

Побажала учнівству результативного завершення першого семестру і начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту міської ради І.М.Ковалевська. Сучасні комп’ютери, які було придбано шляхом співфінансування з міського бюджету, розподілили між освітніми закладами Радивилова, враховуючи вимогу профільного міністерства щодо забезпечення пропорційного співвідношення одиниці техніки до кількості учнів ( 1 комп’ютер на 10 учнів).  

Технічне оновлення класу інформатики  стало приводом для урочистої лінійки і в НВК «Школа№2-ліцей». Директор освітнього закладу Т.М.Качан від імені усієї шкільної родини подякувала керівництву громади за повсякчасну увагу до освітніх потреб. За її словами, це інвестиції, які позитивно відображатимуться на успішності учнів. А від цього зростатиме і авторитет усієї громади.

Цими днями  у Радивилівській ОТГ уже завершується процес вдосконалення онлайн-мережі навчальних закладів. Відтак,  учні та педагоги більш ефективно використовуватимуть цей ресурс у своїй освітній діяльності.

Для підключення шкіл до якісного інтернету відділом освіти, культури, туризму, молоді та спорту  Радивилівської міської ради було підписано відповідний договір з Бродівським провайдером «Matrix». Згідно із його положеннями,  усі школи громади користуватимуться інтернетом, швидкість якого сягатиме від 100 до 300 мегабіт за секунду.