Вирішувати питання благоустрою територій, упорядкування об’єктів соціальної сфери населених пунктів, допомога в розвитку підприємництва на селі – усе це можливе, в тому числі, і завдяки  співпраці служби зайнятості населення та об’єднаних територіальних громад.

 Програма соціально-економічного розвитку Радивилівської міської об’єднаної територіальної громади на 2017-2020 роки передбачає сприяння розвитку малого та середнього бізнесу та створення належних умов для розвитку підприємництва. А ось яскравою ілюстрацією цієї програми в дії є особиста історія жительки с.Батьків Немирівського старостинства  Іванни Мельник, багатодітної мами, яка ще донедавна працювала швачкою на приватному підприємстві, а віднедавна, заручившись підтримкою міської ради, успішно започаткувала власну справу.

Перебуваючи у відпустці по догляду за дитиною, майстриня  прийняла рішення змінити роботу за місцем проживання, адже на роботу їй доводилось доїжджати. За підтримкою звернулась до Радивилівської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості для пошуку роботи. Фахівці співставили завдання програми соціально-економічного розвитку із можливостями та професійними навичками безробітної. Відтак, Іванні Мельничук було запропоновано започаткувати власну справу. Вона погодилась на таку пропозицію, закінчила курси з підвищення кваліфікації за програмою "Підприємець-початківець", після чого зареєструвалась фізичною особою-підприємцем на вигідних умовах співфінансування: з боку служби зайнятості –допомога по безробіттю одноразово, а з боку об’єднаної територіальної громади отримала приміщення для ремонту і пошиття одягу та пільгову оплату оренди приміщення ( у перший рік діяльності всього 50% від загальної орендної плати).  Це зручні умови для того, аби підприємець-початківець міг впевнено стати на ноги, досягнути у своїй діяльності певної фінансової стабільності. Крім того, такі ініціативи вирішують завдання щодо створення робочих місць в сільській місцевості, сприяють розвитку інфраструктури в громаді та впливають на зменшення безробіття.

У швейній майстерні Іванни Мельник, яка розташована у відремонтованому адмінприміщенні в с.Батьків,  жителі Немирівського старостинства, без потреби виїжджати у місто, мають змогу отримують якісні та доступні послуги з пошиття та ремонту одягу.

Наш кор..