Попри те, що календарний відлік невпинно наближає зиму, погода ще тішить сонцем і теплом. Сама природа забезпечує сприятливі умови,  щоб і наприкінці листопада ще можна було омолодити сад або парк. Вчасно скористалися такими синоптичними перевагами і в Радивилівській міській раді: у п’ятницю, 29 листопада, працівники бригади з благоустрою, разом із першим заступником міського голови В.М.Ісюком, омолоджували парк відпочинку. Висадили більше тридцяти молодих дубків та півтора десятка саджанців берізок. Сподіваються, що усі деревця приживуться і навесні зазеленіють, що зробить парк ще більш привабливим для містян. 

- Весняна посадка має свої негативні сторони: якщо немає можливості здійснювати регулярне поливання, то від літньої спеки грунт швидко висихає, і молоді саджанці  часто гинуть, або ж погано приймаються. А от восени дерево перебуває у біологічному спокої. Це дозволяє краще укріпитися його корінню і навесні швидше піти у ріст, - прокоментував  зроблене Віктор Ісюк.

Така екологічна ініціатива міської ради, до того ж, сприятиме відновленню зеленого балансу  парку. Адже,  як зауважив інспектор з благоустрою, екології та земляних робіт міської ради М.С.Грановський, під натиском  частих буревіїв та інших шквальних проявів негоди, тут за останній рік-другий було зруйновано більше десятка дерев.