Оце насмішили!
КВК-команда від Радивилівського НВК «школа№2-ліцей» під назвою «Як скажете» стала срібним призером обласної учнівської Ліги Сміху. У відбірковій грі зустрілися п’ять команд, свято жартів та гумору проходило у неділю, 22 листопада, в м.Рівне.
Допомагали відшліфовувати жарти, відточувати сценічну майстерність учасникам команди педагоги-організатори школи Марія Чоловічок, Яна Комар, Ліна Корсакова. Наскільки колоритними є виступи радивилівських гумористів, можна переконатися під час загальноміських святкувань, творчих звітів школи-ліцею, де команда яскраво презентує свій творчий рівень.
Учнівська «Ліга Сміху» проводиться управлінням у справах дітей, молоді та спорту облдержадміністрації, спільно із громадською організацією «Клуб веселих та найкмітливіших» Рівненщини. Основна мета організації учнівського гумористичного руху - сприяння самореалізації шкільної молоді, її інтелектуальний і творчий розвиток.