Концепція реформування середньої освіти в Україні передбачає, в тому числі, і якісну інтернетизацію шкіл. З цією метою у Радивилівській ОТГ проводиться вдосконалення онлайн-мережі навчальних закладів, аби учні та педагоги могли ефективно використовувати цей ресурс у своїй освітній діяльності.

Для ефективної реалізації процесу підключення шкіл до якісного інтернету відділом освіти, культури, туризму, молоді та спорту  Радивилівської міської ради було підписано відповідний договір з Бродівським провайдером «Matrix». Згідно із його положеннями,  усі школи громади користуватимуться інтернетом, швидкість якого сягатиме від 100 до 300 мегабіт за секунду. До кінця календарного року заплановано завершити під’єднання швидкісного інтернету до всіх сільських шкіл, а також обох міських навчально-виховних комплексів.

Крім того освітній простір громади невдовзі поповниться ще й новою комп’ютерною технікою. Уже зараз на засадах співфінансування з міського бюджету здійснено  закупівлю 23-ох сучасних комп’ютерів. Враховуючи пропорційне співвідношення комп’ютерної техніки до кількості учнів, розподіл відбуватиметься саме між міськими навчально-виховними комплексами.