Радивилівська міська рада закупила та передала у безкоштовне користування місцевому відділенню поліції сертифікований алкотестер «Drager»  для перевірки водіїв на тверезість.

 

Щоб придбати цей прилад, який є ліцензованим для використання на території України, з міського бюджету було виділено 51 000 гривень. Відтепер радивилівські поліцейські зможуть у найкоротший термін фіксувати та визначати стан сп’яніння водіїв транспортних засобів без необхідності їх освідчування у закладах охорони здоров'я. Вручення відбулось у вівторок, 12 листопада, під час позачергової, 68-ї сесії міської ради. Передаючи алкотестер начальнику Радивилівського відділення поліції В.М.Коркошу, міський голова М.А.Карапетян зауважив:

  • Керівництво і працівники Радивилівського відділення поліції попередньо зверталися з проханням придбати такий прилад, який би сприяв ефективній роботі у їх боротьбі із порушеннями правил дорожнього руху. Адже нетверезий водій, перебуваючи за кермом автомобіля, без сумніву, вчиняє злочинні дії. Бо створює ризик аварійної ситуації, і внаслідок такої бездумної поведінки можуть постраждати і навіть загинути люди.

У свою чергу, начальник Радивилівського відділення поліції В.М.Коркош висловив подяку міському голові за те, що правоохоронці  відтепер матимуть можливість самостійно тестувати порушників на стан алкогольного сп’яніння.