Ця подія безпосередньо пов’язана із договором про стратегічне партнерство, підписаного два роки тому очільником Радивилівської ОТГ та бурмістром гміни Нове (Республіки Польща). У рамках такої співпраці  міський підрозділ ДСНС отримав від польської сторони спеціалізований пожежний автомобіль з автовишкою, призначеною для підйому рятувальників на найвищі точки висотних будинків та споруд. Оскільки така спецтехніка застосовується, здебільшого, у містах із щільною багатоповерховою забудовою, відбулись переговори міського керівництва з представниками Головного управління з надзвичайних ситуацій у Рівненській області. Було досягнуто потрібного консенсусу, і Радивилівська територіальна громада відтепер має одиницю пожежної спецтехніки, пристосовану саме до потреб своєї місцевості.

У п'ятницю, 8 листопада, на території Радивилівського підрозділу ДПРЧ-7 відбулась зустріч вогнеборців з головою міської об’єднаної територіальної громади М.А.Карапетяном, старостою Дружбівського старостату Л.Д.Юсюком.  Офіційне вручення сертифіката на спеціалізований автомобіль пожежникам с. Дружба здійснив начальник ГУ ДСНС України в Рівненській області, генерал-майор Служби цивільного захисту С.І.Крук.

Що це є певним показником, і жителі віддалених населених пунктів громади зможуть почуватися спокійніше, наголосив у своєму зверненні міський голова М.А.Карапетян: 

  • Наша робота, як і ваша, шановні рятувальники, націлена на захист безпеки населення. Вважаю, що й сільська служба порятунку теж повинна бути спроможною реагувати на небезпечні виклики, такі, як пожежа. Адже йдеться, передусім, про життя і здоров’я людей. Тому матеріально-технічне оснащення вогнеборців – дуже важливий аспект для їх ефективної роботи. Добре, що цей автомобіль відтепер буде у Дружбі, і ця техніка, впевнений, допоможе у відпрацюванні надзвичайних ситуацій, з якими вам доводиться стикатися… Чи то виїжджаючи на ліквідацію пожеж, чи на дорожньо-транспортні випадки. Дякую за вашу відданість і вважаю за необхідне запевнити: міська рада завжди докладатиме максимум зусиль, щоб ви мали чим працювати.

Пожежна автоцистерна, яку передали на "озброєння" Дружбівської МПК, може перевозити 2 тони води. Як зазначив С.І.Крук, ця спецмашина дозволить сільським вогнеборцям першими прибути на гасіння пожежі у своєму територіальному радіусі.

Міський голова вручив працівникам цього підрозділу формений одяг, після чого рятувальники району на чолі з начальником Б.В.Гетьманом провели оглядову екскурсію приміщенням 7-ї державної пожежно-рятувальної частини м.Радивилів.