Роботи з його облаштування  вже розпочались

Існуюче кладовище майже повністю вичерпало свої експлуатаційні можливості. Щоб облаштувати нову територію під захоронення, Радивилівською міською радою у 2016 році було викуплено земельні ділянки сільськогосподарського призначення (паї), загальною площею 6, 8 гектара.

Як прокоментував перший заступник міського голови Віктор Михайлович Ісюк,  вже у грудні 2018 року, за кошти, виділені з міського бюджету в сумі 199 тисяч гривень, було придбано частину бетонної  декоративної  огорожі. А цьогоріч у  жовтні робітники  з  благоустрою  під  керівництвом  спеціалістів  Радивилівської  міської  ради розпочали роботи з облаштування території під майбутнє кладовище, вирівнюють та огороджують місцевість.

- Нове кладовище буде розташовуватися всього за пів кілометра від міста, поруч із лісовим масивом, що в напрямку до с.Крупець. Аби все відповідало чинним нормативним документам, маємо спланувати та впорядкувати  територію, поділити її на ділянки-сектори, що  відокремлені  між  собою внутрішніми  дорогами, шириною в 3,5 метра,  облаштувати  під’їзні  шляхи, - наголосив Віктор Михайлович. - Також необхідно збудувати  господарську будівлю для зберігання інвентаря, ритуальний  майданчик,  туалети, спеціальні  місця для розміщення  контейнерів, облаштувати  освітлення та водопостачання.