Одна із найвідоміших авторок українського фентезі Дара Корній побувала на зустрічі із шанувальниками своєї творчості в Радивилові

Сучасна письменниця-прозаїк, львів'янка, справжнє ім’я Мирослава Іванівна Замойська, уже не вперше з творчими відвідинами на радивилівській землі. Спілкування з відомою мисткинею, лауреаткою Всеукраїнського літературного конкурсу «Коронація слова», володаркою відзнаки «Золотий письменник України», цього разу відбулося в приміщенні міської бібліотеки. Її натхненна розповідь про те, наскільки це важливо - в еру стрімкого технологічного прогресу не загубити свою національну самобутність та культурний спадок, - нікого не залишила байдужим. Свою творчість мисткиня слова розпочала із жанру фентезі. Досліджуючи сліди правірувань українців, нині вона  пише як для дітей, так і для дорослих, гармонійно вплітаючи в розповіді елементи слов'янської дохристиянської міфології. Майстерно використовує для цього народні казки, легенди, обряди й замовляння, які, наголошує, завжди були притаманні українському народові.

За популяризацію українського міфу, який є нічим іншим, як важливим культурним надбанням народу, вдячний відгук Дарі Корній висловила радивилівська художниця Оксана Петровська. Майстриня пензля стала ілюстраторкою до однієї із книг письменниці. Наразі творча співпраця триває: малюнки  Оксани Петровської невдовзі можна буде побачити на сторінках ще одного прозового видання Дари Корній.  На згадку про теплу зустріч радивилівська художниця  подарувала львівській гості авторську роботу - Мавку на полотні. Директор центральної міської бібліотеки Галина Гнатюк подякувала письменниці за цікавий діалог. Побажала подальшої плідної літературної праці, і наголосила, що подібний формат "автор- читач" завжди примножує цікавість до книги, дарує незабутні враження від безпосереднього спілкування з її творцем.