Визначальним чинником успішного результату вкотре стала скоординована робота  влади Радивилівської ОТГ з педагогами та батьківським комітетом школи.  Реконструкція залу, на яку цей освітній заклад очікував аж п'ятдесят (!) років, нині успішно завершена саме завдяки новому господарському підходу, людській згуртованості та вмінню спрямовувати зусилля на спільну мету.

 За рахунок бюджетних коштів у спортивному залі Немирівської школи проведено капітальний ремонт стін та замінено стелю, наново змонтовано систему опалення та придбано енергозберігаючі вікна. Нові у спортивному залі й вхідні двері, тут, до того ж, повністю замінено дерев’яне покриття долівки.

Усі ці перетворення, безумовно, підуть на користь юним спортсменам, які відтепер займатимуться фізичною культурою в комфортних та естетичних умовах. Неабияк радіють з цього приводу батьківська спільнота, а також увесь педагогічний колектив школи. Оновлення залу немирівчани називають безпрограшною інвестицією в майбутнє. Адже реалізовано можливість спортивного розвитку  дітей, зміцнення їх здоров’я.  Молодь, яка зростає у цій школі, має всі умови для того, щоб вже невдовзі здобувати яскраві перемоги на різних стартах, примножуючи спортивну славу як  навчального закладу, так і усієї об'єднаної громади.