Результатом успішно проведеної толоки у двох віддалених селах Підзамчівського старостинського округу стали дві відремонтовані автобусні зупинки. Не інакше, як спільним досягненням називає ці зміни сільській місцевості в.о. старости Підзамчівського старостинського округу Лариса Воронко:

- І в Круках, і в Копанях нещодавно завершили капітальний ремонт автобусних зупинок. За сприяння Радивилівської міської ради та благодійної підтримки дільниці ПП «Агро-Експрес-Сервіс», ці приміщення наново поштукатурили та пофарбували стіни: як ззовні, так і зсередини. Обидві відреставровані зупинки стали дуже затишні і привабливі, на них кожному тепер  приємно зупинити погляд.  Дуже важливим є той момент, що до ремонтних робіт, крім працівників підзамчівської бригади з благоустрою, долучилася і активна громадськість сіл. Це вже друга результативна толока у нашому окрузі за короткий час. Нещодавно жителі продемонстрували свою злагодженість, гарно впорядкувавши територію під дитячий майданчик у Круках. Така співпраця, яка дає початок хорошим змінам тут і зараз, неабияк заряджає людей і стимулює на нові звершення.

За словами Л. Воронко, у ці дні тривають ремонтні роботи і в адміністративному приміщенні Підзамчівського старостинського округу. Тут вже попрацювали над фасадом, змінами задоволені. А тепер ось обновлюють вестибюль: приміщення фарбують, вкладають на долівці облицювальну плитку. Все для того, щоб відвідувачів першими зустрічали комфорт і затишок. Вже невдовзі в підзамчівському адмінприміщенні, як зауважила в.о. старости, планується відкриття  віддаленого робочого  місця адміністратора Центру надання адміністративних послуг Радивилівської міської ради.