В Радивилові та старостинських округах об’єднаної територіальної громади відбулись меморіальні заходи. Громада вшановувала пам’ять героїв-захисників, які заплатили власним життям за мирне майбуття поколінь.

У День визволення України від фашистських загарбників ми із сумом і гіркотою згадуємо про події Другої світової війни, які мали трагічні наслідки для кожної української родини: із поля бою не повернувся чийсь чоловік, брат, батько, син.  Битва за Україну тривала довгі 22 місяці, і стала одним із вирішальних чинників розгрому військ гітлерівської Німеччини та її союзників. Про це розповідали, насамперед, місцевій молоді: напередодні пам’ятної дати у бібліотеках та загальноосвітніх закладах об’єднаної громади відбулись виховні години та тематичні заходи, присвячені подвигу ветеранів тієї найкровопролитнішої з воєн. 

А в понеділок, 28 жовтня, щоб покласти квіти до пам’ятників та пам’ятних знаків героям тієї війни, у Радивилові зібралися представники міської та районної влади, громадські активісти, учасники ветеранських організацій, мешканці міста. На військовому кладовищі, вже традиційно, присутні вшанували пам'ять загиблих скорботною хвилиною мовчання.

Про жахливі демографічні втрати України під час Другої Світової нагадав у своєму зверненні до громади міський голова М.А.Карапетян:

  • Як знаєте, за різними оцінками істориків-дослідників, більше тринадцяти мільйонів українців загинули у те воєнне лихоліття. Вдуматися тільки, яка неймовірно велика кількість людей полягла задля досягнення миру. Відтак, скільки б не минуло часу, ми завжди маємо пам’ятати, якою жахливою є війна, і якою дорогою ціною дається перемога життя над смертю.