Минулої неділі у кінопалаці «Україна» в місті Рівне  відбулося урочисте відкриття  4 –го Міжнародного кінофестивалю  під назвою «Місто мрії». Розпочався він з традиційних слів привітань та показом кінострічки «Східняк» з Богданом Бенюком у головній ролі.

Другий рік поспіль у супутніх заходах фестивалю беруть участь представники об’єднаних громад Рівненщини, й ініціатором цих заходів виступає партнер кінофестивалю – Рівненський Центр розвитку місцевого самоврядування.

Цього року з ініціативи Центру було запроваджено телепроект «Громада мрії», участь в якому взяла і команда «Радодрайв» Радивилівського НВК «Школа №1-гімназія» з проєктом «Відкривай Радивилів». Загалом, на конкурс було подано 63 різножанрові відеоматеріали від 10 об’єднаних громад та двох телеканалів  про соціально-економічний розвиток громад, збереження культурних традицій, історію населених пунктів. За підсумками журі, команда «Радодрайв» стала переможцем обласного конкурсу в номінації «Громада очима молоді» та була нагороджена почесним дипломом та кубком фестивалю.