Вихованці Немирівського освітнього закладу Радивилівської об’єднаної громади, які проживають у с.Гаї-Лев’ятинські, відтепер мають  комфортабельний автобус, яким щодня доїжджатимуть на уроки.

На шкільному подвір’ї з цієї нагоди відбулась святкова лінійка за участю учнів та педагогів. Придбаний на потреби школи транспортний засіб усі зустрічали дружними оплесками. Знакову подію в Немирівці відвідали також очільник об’єднаної територіальної громади М.А.Карапетян, його заступник з гуманітарних питань О.В.Пастух, начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спору Радивилівської міської ради І.М.Ковалевська. Аби Господня опіка повсякчас перебувала над дітьми, які доїжджатимуть на уроки, настоятель Свято-Введенського храму м.Радивилів о.Юрій здійснив освячення шкільного автобуса. За здійснення мрії дорослих й дітей щирі слова подяки керівництву громади від імені усіх батьків висловив О.Шеремета, житель с.Гаї-Лев’ятинські. Він зауважив: «На будь-яке звернення ми завжди отримуємо від вас реальну допомогу. От і шкільний автобус – яскраве тому підтвердження».

- Одна із найгостріших проблем, яку порушили в Немирівському старотинстві на самому початку об’єднання, торкалась якраз забезпечення підвезення учнів, - наголосив міський голова. -  І ми запевнили місцеві родини, що школярі з віддаленого села невдовзі матимуть можливість комфортно та безпечно доїжджати на уроки та повертатися додому. Як бачите, ці слова не стали порожньою обіцянкою, а підкріплені ділом. За багато років людського очікування  біля  школи, нарешті,  припаркувався  просторий і зручний автобус. А, крім іншого, усі ви є свідками того, які інші суттєві перетворення відбулись у Немирівській школі за, порівняно, недовгий час. Відтак,  за кошти місцевого бюджету тут оновлено дах, здійснено капітальну заміну внутрішньої системи опалення, тож всередині стало не лише красиво, а і тепло. Завдячуючи ініціативності та активності адміністрації освітнього закладу, педагогів та батьківського комітету, на сьогодні це одна із найпрогресивніших шкіл громади, - надав свою високу оцінку міський голова.