На в’їзді в місто зі сторони Бродів  завершується процес спорудження нової конструкції – осучасненого топонімічного знака із назвою нашого населеного пункту.

Відповідно до Програми благоустрою Радивилівської ОТГ на 2019 рік, щоб встановити об’ємний конструкційний комплекс з написом «Радивилів»,  з місцевого бюджету було виділено близько 70 тисяч гривень.

Об’ємні літери для спорудження назви міста було замовлено у харківському підприємстві «Сігма», з яким  міська рада вже має успішний досвід роботи. Саме там, зокрема, виготовлялась вулична фотозона «Я люблю Радивилів», встановлена тепер на площі Незалежності. Виконаний із антивандальних матеріалів, напис до того ж, покрито світловідбиваючою фарбою. Естетичний ефект від цього спостерігатиметься у темну пору доби. Всі будівельні та опоряджувальні роботи виконуються працівниками бригади з благоустрою Радивилівської міської ради. І хоч сам об’єкт ще потребує кількох завершальних штрихів, це не заважає уже нині здалека розпізнати, звідкіля відчиняє двері гостям місто-красень Радивилів!