В такий спосіб реалізовується мета залучення школярів до систематичних занять фізичною культурою та популяризації серед місцевої молоді здорового способу життя. У легкоатлетичному багатоборстві взяли участь близько ста хлопців та дівчат.  В програму змагань входили такі види випробувань: біг на відстані 100, 200, 400, 800, 1500 метрів,  штовхання ядра, метання «гранати» на дальність, стрибки у довжину з розбігу та естафети на короткі дистанції (4 по 100 метрів).  

Найбільш продуктивно на спортивних локаціях  зарекомендували  себе учні обох міських навчально-виховних комплексів. Досвідчена суддівська колегія, до складу якої увійшли вчителі фізичного виховання, а також тренери Радивилівської КДЮСШ,  визначала переможців серед юнаків та дівчат. 

За підсумками легкоатлетичних стартів,  почесне І місце було закріплено за Радивилівським НВК «Школа№1-гімназія», «срібними призерами» стали учасники від Радивилівського НВК «Школа№2-ліцей», а «бронзовими» - вихованці Немирівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. За  плідну участь у спортивно-масовому житті громади всім переможцям було вручено грамоти відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту міської ради.

Учні, які здобули перемогу у спартакіаді Радивилівської ОТГ, в подальшому захищатимуть честь громади уже на обласних змаганнях.  

Наш кор..