По житті - з піснею!

По-особливому зазвучала ця осінь у долі Марії Володимирівни Федорович, музичного керівника творчого об'єднання любителів пісні "Надвечір'я". Наче сім нот - так і сім десятиліть її життя - злагоджено вишикувались дивовижним акордом, щоб тепер зазвучати у ювілейній тональності.

За час, відколи Марія Володимирівна стала частиною ветеранського колективу, вона проявила себе не лише як професійний музикант, а як авторка чудових віршів та композитор. Написала близько ста пісень, які увійшли до репертуару клубу " Надвечір'я" і після дебюту одразу ж завоювали і дотепер примножують любов глядача. Усе тому, кажуть шанувальники, що від них віє дивовижною енергетикою та емоційним різноманіттям.

У залі колишнього кінотеатру відбувся концерт-вітання, присвячений творчим досягненням Марії Володимирівни Федорович. Щоб поринути у сяйво неповторних пісень і мелодій, зібрався повен зал гостей і поціновувачів її таланту. Від імені міського голови щирі вітання музичному керівнику клубу «Надвечір’я» висловила секретар Радивилівської міської ради Інна Станіславівна Герасимчук. Вручивши квіти та почесну грамоту з нагоди прийдешнього ювілею, вона побажала Марії Володимирівні подальшого творчого неспокою і плідного довголіття на сцені при доброму здоров'ї. Віршовані рядки присвятила головній героїні мистецької події міська поетеса Надія Петрівна Вечорко. Музичне вітання прозвучало і від хористів Свято-Введенського храму, богослужіння в якому щонеділі і в святкові дні прикрашає своїм співом Марія Володимирівна. Віншували талановиту й завжди чуйну колегу і учасники клубу " Надвечір'я". У їх виконанні прозвучали кращі авторські твори ювілярки. Свято дорогої матусі, бабусі, й прабабусі разом з усіма розділила велика й любляча родина. Адже за ці роки не тільки піснями збагатилося життя Марії Володимирівни: виховала двох доньок, має п'ятеро онуків, уже й дочекалася двох правнуків. На солодкій коровайній ноті завершився концерт творчої праці Марії Федорович: віриться, що те добро, з яким вона іде по світу, повертатиметься сторицею у її чудових піснях!