У всіх храмах Радивилівської об’єднаної територіальної громади було відправлено молебень за Україну, її героїв-захисників.

У ранкові години святкового дня також  стартував футбольний турнір серед вуличних та дворових команд Радивилова. На міському стадіоні «Колос» участь у безкомпромісних поєдинках взяли 7 команд дітей та підлітків. Це наочно продемонструвало: є у нас дієвий та перспективний резерв палких прихильників цього виду спорту. Серед дітей 2011-2014років народження переможцем стала команда «Тріумф» U-8, Кращими гравцями в цій віковій групі було визнано Артема Чорнобая та Сову Андрія. Серед дітей 2006-2008 р.н. переможцем стала команда «Тріумф» U-13. Кращими гравцями стали Сидорчук Андрій та Федорук Максим. Серед дітей 2004-2005 р.н. переможцем стала команда «Тріумф» У-15, кращі гравці Михальчук Дмитро та Світличний Богдан.

Цікавими та видовищними були змагання з рукоборства(армрестлінгу)серед усіх бажаючих, які розпочалися на майдані Незалежності об одинадцятій. Участь у них мали змогу взяти й представники делегації з Польщі, міста-побратима Нова. Серед чоловіків переможцем став Лемешко Віталій, серед жінок – Варгас Олександра.

На наше свято  завітали вельмишановні  гості з міста-побратима Нове Республіки Польща(воєводство Куявсько-Поморське): Чеслав Воліньскі - мер Нового; Збігнєв Льорковські - заступник міського голови; Гжегож Матушяк – начальник управління з питань організації та кризових питань; Ярослав Стейнборн - начальник пожежної частини в Новому та волонтер Луц’ян Лєвандовські.

Керівнику цього міста Чеславу Воліньскі було надано почесне право відкрити вітальним словом Кубок міського голови з пляжного  волейболу, що годиною пізніше стартував на спортивному майданчику в районі вул. Набережної. Переможцями цього турніру стала команда «Кіборгів» у складі Ярмуся Богдана та Сагана Василя. Фіналістом була також команда «Зубри» у складі Конюшого Олександра та Романюка Валерія. Кращим гравцем турніру було визнано Щербатюка Назарія з команди КДЮСШ «Молодь».

У цю ж пору чимало бажаючих на площі Незалежності зібрала велоекскурсія  «Радивилів – місто моє». Велике зацікавлення в присутніх викликала демонстрація пожежно-рятувальної техніки та роботи зі спецобладнанням працівників служби з надзвичайних ситуацій. Вони показали методи рятування потерпілих у випадку автомобільної аварії, різноманітні способи пожежогасіння.

 У пообідню пору на центральній площі відбулось захоплююче караоке для  дітей Радивилівської ОТГ, яке влаштували працівники міської школи мистецтв.

Відповідно до програми запланованих заходів відбулась презентація  традиційних страв української  кухні «Гей, козаче, на хвилинку завітай  до шинку», що мальовничо розташувалась в чотирьох вбраних у зелені шати повітках навпроти входу в райдержадміністрацію, зібрала не одну сотню глядачів. І дегустаторів…Кожне старостинство винесло на оцінювання не лише смачні оригінальні страви, а й місцеві аматорські таланти. Усі  бажаючі мали можливість посмакувати страви  української  кухні.

А по якійсь хвилі часу мелодії духового оркестру міського будинку школяра запросили гостей свята розташовуватись зручніше навпроти центральної сцени. Звідси свої вітання громаді з нагоди Дня Незалежності висловив міський голова М.А.Карапетян. Теплими словами привітав радивилівців та гостей міста з 28-ою річницею Незалежності України і Чеслав Новінскі. Він висловив впевненість у подальшому розширенні взаємовигідної співпраці між обома громадами. А також повідомив про рішення польської громади передати нашим пожежникам спецавтомобіль німецького виробництва «Магірус». В продовження усталених традицій, за сумлінну працю, активну життєву позицію, вагомий внесок в розвиток громади, представники місцевих трудових колективів були нагороджені квітами, грамотами та цінними подарунками. Продовжили свято концертна програма «Тобі, Україно, пісні солов’їні, тобі наше серце і  любов, і  життя», підготовлена силами місцевих аматорів сцени, та виступи артистів української  естради. Справді патріотичним та піднесеним, цілком співзвучним з духом найвеличнішого державного свята стало акапельне виконання державного Гімну України всіма присутніми на майдані Незалежності, яке ініціював постійний гість міста, заслужений артист України Володимир Вермінський.