Сьогодні, 18 липня, минають п’яті роковини з часу загибелі нашого земляка, воїна-добровольця Ігоря Черняка. Визволяючи від російсько-терористичних угруповань місто Попасна, що у Луганській області, він віддав своє життя, аби над окупованими українськими землями знову замайорів жовто-блакитний стяг.

Цього дня світлу пам'ять полеглого героя вшанували молитвою, разом із рідними скорботу розділили і представники місцевої влади. На міському кладовищі, біля місця вічного спочинку воїна-добровольця, відбулась поминальна панахида, до якої долучились секретар Радивилівської міської ради І.С.Герасимчук, заступник міського голови з гуманітарних питань О.В.Пастух, голова Радивилівської райдержадміністрації О.В.Ващук, представники місцевого територіального центру комплектування та соціальної підтримки.  По завершенні богослужіння на могилу полеглого патріота-захисника лягли квіти пам’яті. Віддати шану його мужності й героїзму прибули також представники Золочівської військової частини та  учні Золочівської ЗОШ №2 ім. Маркіяна Шашкевича, у якій свого часу навчався  Ігор Черняк. На фасаді цього освітнього закладу було встановлено меморіальну дошку на його честь.  

Про неабияку сміливість і відвагу добровольців, бійців, які з чи не з найбільшим ентузіазмом пішли захищати від ворога українську землю – її далекі міста і села, і до числа яких входив наш полеглий земляк, у своїй проповіді наголосив о.Юрій, капелан навчального центру Національної гвардії України в м.Золочеві. За його словами, Ігор Черняк належав до тієї когорти патріотів, яким, пропри молодий вік, вистачало сили духу звершити великий подвиг, ціна якому – глибока шана громадськості.

За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі під час російсько-української війни, Ігор Черняк був нагороджений орденом "За мужність" III ступеня. А на фасаді міського НВК «школа№1-гімназія», де він починав здобувати освіту, на честь загиблого новітнього героя Україну було встановлено та освячено меморіальну дошку.