Щотижня – у вівторок та четвер – в приміщенні центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, за адресою: вул. І.Франка, 13, для усіх бажаючих проводитимуться цікаві тренінги на предмет того, як бути хорошою та відповідальною мамою, розуміти свою дитину, бути для неї надійним другом та порадником.

Впродовж трьох місяців для учасників клубу організовуватимуть пізнавальні зустрічі  за участю психолога, сімейного лікаря, юриста, лікаря-гінеколога. Також у клубі будуть проводитися цікаві майстер-класи з декоративно-прикладного мистецтва, а для активних учасників клубу запланована поїздка у львівський театр. Заходи відбуватимуться завдяки отриманому гранту від проекту «Громада для людини», що реалізується Програмою «U-LEAD з Європою» спільно з Міжнародною благодійною організацією «Партнерство «Кожній дитині».

У вівторок, 9 липня, перші відвідувачки Клубу молодих мам зустрілися з  досвідченим психологом Світланою Романівною Гришичкіною, яка провела семінар з елементами тренінгу на тему «Неслухняні діти: шпаргалка для батьків».