Поліцейських Радивилівщини привітали з професійним святом
У своєму виступі начальник місцевого відділення поліції, підполковник поліції Володимир Миколайович Коркош зазначив: зміни у нашій державі міцно асоціюються з новою українською поліцією. І кожен день відповідальної служби у реформованій правоохоронній системі спрямований на те, аби зберегти відповідність високій планці людських очікувань. 
Очільник поліції Радивилівщини наголосив на ключовому: тим, хто носить поліцейську форму, щодня доводиться мати справу з ризиками та небезпеками, щоб дбати про громадський порядок й спокій, забезпечувати верховенство права. 
- А коли це необхідно - правоохоронці, які вірою-правдою служать народу України, мужньо стають ще й на захист її територіальної цілісності, - про таке доповнив у своєму вітальному зверненні заслужений ветеран органів внутрішніх справ України Олександр Васильович Чепелюк.
Під час урочистостей з нагоди четвертої річниці створення Національної поліції України стражів порядку привітали з професійним святом і представники об’єднаних територіальних громад району, вручили їм почесні грамоти та цінні подарунки. Зокрема, заступник міського голови з гуманітарних питань О.В.Пастух, відзначив, що служба поліцейських - нелегка, вимагає багато сил,  мужності, знань, хоробрості. Зауваживши, що  честь,  відповідальність та професіоналізм є запорукою зростання довіри місцевого населення до органів поліції, за сумлінне виконання посадових обов’язків він вручив іменні подяки від міського голови - капітану поліції О.Романад, інспектору слідчого відділення, старшому лейтенанту М. Мартинюк, слідчій слідчого відділення Радивилівського відділення поліції, капітану поліції І. Демчишину, начальнику сектору превенції. Спеціальною святковою премією міської ради було відзначено  також голову Радивилівської районної організації ветеранів і пенсіонерів Асоціації ветеранів МВС України О. В. Чепелюка.

Усім працівникам районного відділення поліції прозвучали теплі слова побажань міцного здоров'я, благополуччя у родинах, кар'єрного росту та якомога менше ризикованих ситуацій у професії. Після чого хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять працівників правоохоронних органів, які загинули під час виконання службових обов’язків.