До святкування долучились не лише юні за віком, а й всі, хто молодий душею!

Талановита й креативна, сильна, творча й запальна молодь Радивилівської громади розпочала ранок неділі, 30 червня, на березі міського ставу Молодіжний –  тут відбулось заняття з йоги, ініційоване громадською організацією "Атлант" під керівництвом місцевого фітнес-тренера Оксани Чупіної. Хтось спробував себе у такому спортивному мистецтві вперше, були серед присутніх і такі, хто вже довгий час є активними прихильниками йоги. Та однозначно, що приплив енергії та масу позитивних емоцій отримали всі учасники тренувань.

Сучасні й освічені, місцеві юнаки й дівчата  креативно та яскраво творять сьогодення нашого краю, закладають міцні підвалини в його майбутнє. Енергія і завзяття, оптимізм і наполегливість завжди знаходять втілення у цікавих проектах, акціях,  у спорті та мистецтві. Саме завдяки радивилівській молоді, її таланту, про наше місто, цілу громаду, знають далеко  за межами області. Знають, як про територію експресії, високих досягнень та невичерпного потенціалу.
Наскільки яскраво наша молодь вміє відпочивати – можна було пересвідчитися під час вечірньої програми: на центральній площі Незалежності відбулось святкове караоке. За класикою жанру, найголосистішому учаснику дістався щедрий кошик. Ті ж, хто, на думку численної глядацької публіки, не вельми чітко потрапляв у ноти, понесли додому інший презент – курячі яйця!

За підсумками вмісту у конкурсних капелюхах ведучий караоке-змагання Андрій Сірко визначив найкращого вокаліста вечора.

Ритми свята продовжив запрошений ді-джей з м.Рівного: для міської молоді на площі відбулась святкова дискотека.