У спорткомплексі Національного університету водного господарства та природокористування цих вихідних завершились обласні змагання з баскетболу, в яких взяли участь 16 команд з різних куточків Рівненщини. Відповідно до формату змагань, команди були поділені на 3 групи: «Південь», «Північ» та «Центр», команди-переможці яких потрапляли до фіналу чотирьох. Сліпий жереб у півфінальних іграх звів на спортивному майданчику такі пари: БК «Радивилів» - БК«Олімп» м.Сарни (результат гри 83:57), «АМР Basket» м.Рівне – «Лавісс» м.Рівне (79:72).

У матчі за бронзові медалі БК «Лавісс» обіграв сарненчан з рахунком 80:66 та виборов ІІІ місце. У вирішальній грі БК «Радивилів» обіграв діючого володаря трофею «АМР Basket» з рахунком 86:79 та здобув звання найсильнішого чоловічого  аматорського клубу Рівенщини. З неабиякою гордістю за наш успіх хотілося б зазначити, що у змаганнях даного формату БК «Радивилів» став першою командою, яка перервала гегемонію рівненських команд. Дотепер лише рівненські баскетболісти пишались титулом переможців обласних змагань.

 У сезоні 2018-2019 років за нашу команду грали такі гравці: Д.Тютюнник, А.Тарасюк, А.Фомін, А.Бортник, В.Рабуш, М.Додь, Д.Чиж, В.Мельничук, П.Налєво, П.Мандзюк, В.Іванов, Р.Гунько (усі учасники команди – жителі Радивилова та району); у фіналі чотирьох здобути чемпіонство нам допомагалинаші хороші друзі - В.Федоряк та Д.Кравченко (треба відмітити, що у більшості гравців нашої команди не було змоги займатися баскетболом у ДЮСШ,  і,тим паче, у школі «Олімпійського резерву», на відміну від гравців команд м.Рівного чи м.Сарни).

За підтримку у підготовці до змагань БК «Радивилів» висловлює подяку керівництву Радивилівської ОТГ (міському голові М.Карапетяну, заступнику з гуманітарних питань О.Пастуху, начальнику відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту міської ради І.Ковалевській) та депутатам Радивилівської міської ради, а також народному депутату України О.Дехтярчуку, підприємцям С.Варфалюку, О.Левицькому, А.Тарасюку та нашим найкращим вболівальникам за підтримку впродовж сезону!

Андрій Мамчур, граючий тренер БК «Радивилів»