Відповідно до  Закону України “Про запобігання та протидію домашньому насильству” та постанови Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2018 року № 658 "Про затвердження Порядку взаємодії суб'єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі», в Радивилівській об’єднаній територіальній громаді було проведено засідання тематичного «круглого столу».

Одну із найактуальніших проблем сучасності обговорили за участю фахівців структурного підрозділу соціального захисту населення міської ради - Катерини Наконечної та Мар’яни Мацкевич; працівників міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді - Тетяни Франко та Лариси Надорожна. У діалозі взяли участь заступник міського голови Олександр Пастух, а також начальник відділу забезпечення надання адміністративних послуг міської ради Марія Пастух, начальник сектору превенції Радивилівського ВП Дубенського ВП ГУНП в Рівненській області капітан поліції Ігор Демчишин, старший інспектор Радивилівського районного сектору філії державної установи «Центр пробації» у Рівненській області, майор внутрішньої служби Віктор Гаврилюк.

Уповноважені посадовці об’єднаної громади, які взяли участь у засіданні,  основну увагу зосередили на питаннях здійснення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед мешканців, щодо чинників попередження насильства в сім’ї (захист та надання допомоги постраждалим особам), а також відповідальності за вчиненні дії. Обговорили механізм дії корекційних програм, які передбачені для кривдників, взаємодію структурних органів в порядку швидкого реагування на вчиненні дії порушником.

Крім того, рішенням виконавчого комітету Радивилівської міської ради було утворено місцеву координаційну раду з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству за ознакою статі та торгівлі людьми. Даним рішенням затверджено склад координаційної ради та Положення про координаційну раду з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству за ознакою статі та торгівлі людьми при виконавчому комітеті Радивилівської міської ради.

Домашнє насильство – проблема, яку у жодному не можна замовчувати.  Про факт скоєння насильства можна повідомити, звернувшись за відповідними телефонами - 4-33-35,  3-00-30, 4-38-39, 4-39-51.