Між Радивилівською міською радою та Головним територіальним управлінням юстиції у Рівненській області підписаний Меморандум про співробітництво у сфері надання адміністративних послуг через Центр надання адміністративних послуг міської ради.

В церемонії офіційного підписання документу, який засвідчує наміри сторін створити для жителів Радивилівської територіальної громади та в цілому Радивилівського району ефективний механізм доступу до адміністративних послуг органів виконавчої влади, взяли участь Радивилівський міський голова Микола Карапетян та начальник Головного територіального управління юстиції у Рівненській області Оксана Сальчук. Документальному закріпленню досягнутих домовленостей у сфері надання адміністративних послуг передувало відвідування Радивилівської громади заступником начальника обласного управління юстиції Нелі Ковальової. Тоді ж були попередньо обговорені аспекти співпраці щодо забезпечення швидкого, якісного надання адмінпослуг громадянам району з реєстрації бізнесу, громадських формувань, речових прав на нерухоме майно та з державної реєстрації актів цивільного стану (народження, одруження, смерті).

«Ефективна співпраця між органами виконавчої влади та об’єднаними територіальними громадами значно покращить і рівень обслуговування населення, і доступність надання адмінпослуг», – зауважила Оксана Сальчук на церемонії підписання.

В свою чергу керівник ОТГ Микола Карапетян запевнив, що метою створення ЦНАПУ в Радивилові є  втілення у життя ідеї сервісної держави, щоб обличчя влади було орієнтованим на людину і її потреби.