З 1 по 2 червня команда рятувальників 7-ї державної пожежно-рятувальної частини з м. Радивилів, спільно з делегацією міської ради, відвідала місто-побратим Нове, що в Республіці Польща.
Міські вогнеборці мали нагоду ознайомитися з матеріальною частиною добровільних пожежних підрозділів та особливостями їх функціонування. Окрім того, радивилівська команда взяла участь у змаганнях пожежників, учасниками яких були як рятувальники із Польщі, так і команда з Німеччини. Видовищні старти  проходили на центральній площі міста Нове і зібрали кілька сотень вболівальників. Відповідно до програми змагань, учасники мали продемонструвати спритність, темп командної роботи, практичні навички у наданні першої медичної допомоги. Рятувальники також вправлялись на швидкість у перетягуванні пожежного автомобіля канатом. 

Позитивними емоціями та враженнями зарядилися не тільки учасники, а й усі присутні на видовищних змаганнях глядачі. Адже організовані вони були не стільки для того, що визначити трійку лідерів, скільки для популяризації професії пожежного рятувальника.

Богдан Гетьман,

начальник Радивилівського районного сектору ГУ ДСНС у Рівненській області