Пройшовши фронтові шляхи-дороги, на порі свого щедрого 93-річчя, Олексій Іванович Казмірчук залишився єдиним з жителів міста, хто брав участь у бойових діях Другої світової війни.

За плечима цієї шанованої людини – непросте життя. Родом Олексій Іванович – з нинішнього Жовтневого (тоді – село Пляшева). З піхотинця став танкістом, дослужився до командира Т-34. Все своє життя аж до виходу на заслужений відпочинок, пропрацював у кінофікації водієм. І хоча більше семи десятиліть тому відгриміли останні залпи Другої світової війни, її криваві події й тепер часто спливають в пам’яті Олексія Івановича болючими спогадами…

Віддаючи глибоку синівську шану виявленій мужності, силі духу, самопожертві, тяжкої ратної праці, напередодні відзначення 74-ї річниці перемоги над фашизмом у Другій світовій війні міський голова М.А.Карапетян, спільно із заступником з гуманітарних питань О.В.Пастухом відвідали з вітаннями та традиційним святковим подарунковим набором оселю ветерана-фронтовика. Все далі відходять грізні і важкі роки найжорстокішої із воєн, але не згасає пам'ять про тих, хто ризикував своїм життям і героїчно захищав Батьківщину від ворогів. Потискаючи вдячно руку солдату Великої Перемоги, міський голова з глибокою повагою згадав про подвиг людей, які пройшли крізь горнило фронту, випробували жахливі муки, але вистояли й перемогли.  Ті криваві події ніколи не перестануть вражати нас самовідданістю і жертовністю героїв-визволителів, які наближали світлий день Перемоги.