За підтримки державної програми соціально-економічного розвитку, як результат спільних напрацювань Радивилівської міської ради з народним депутатом України від Дубенського виборчого округу О.В.Дехтярчуком, у кабінеті інформатики міського навчально-виховного комплексу «школа№1-гімназія» вдалось повністю оновити комп’ютерну техніку.

Чудова новина об’єднала шкільну родину на урочистій лінійці. Під дружні учнівські оплески, тринадцять сучасних, укомплектованих всім необхідним, комп’ютерних наборів нардеп О.В.Детярчук, спільно з Радивилівським міським головою М.А.Карапетяном, у середу, 8 травня, вручили директору школи-гімназії А.В.Фаєвській. При цьому народний депутат України зауважив, що нова оргтехніка стане відмінною допомогою у навчально-виховному процесі, оскільки комп'ютерний клас - це «серце і мозок» інформаційно-освітнього середовища школи. 

Від імені всіх вихованців та педагогів  глибоку подяку за такі щедрі подарунки почесним гостям висловила багаторічний директор навчально-виховного комплексу А.В.Фаєвська.  Адже сьогодні, коли технології стрімко розвиваються, школярі мають опановувати інформатику на якісній техніці, наголосила педагог.  Від цього багато в чому залежить якість освіти дітей, їх підготовка до олімпіад та конкурсів, як районного, так і обласного рівнів, у яких вони систематично беруть участь і здобувають перші місця. Директор авторитетно підкреслила, що сучасні освітні пріоритети формуються саме на основі інформаційно-комунікаційних технологій. Тож оновлений і модернізований клас інформатики – це вагомі інвестиції у освітнє середовище місцевої громади.