У середу, 8 травня, в міському НВК «школа№1-гімназія»

відбулось урочисте зібрання: почесним гостем на шкільній лінійці став Радивилівський міський голова М.А.Карапетян. Він щиро подякував учням, педагогам за те, що ті активно підтримують різноманітні творчі ініціативи та вручив на потреби навчально-виховного комплексу високофункціональний принтер. Таку ж оргтехніку отримають і вихованці школи-ліцею, а також Башарівський та Немирівський освітні заклади.

 

Нагадаємо: незадовго до свята Світлого Христового Воскресіння серед підприємств, установ, організацій, а також загальноосвітніх навчальних закладів Радивилівської об’єднаної територіальної громади було розповсюджено творчу пропозицію. За найкращий великодній дизайн будівлі та прилеглої території у міській ради пообіцяли заохочувальний подарунок до свята.
Конкурсна комісія у складі працівників сфери мистецтва та культури об’єднаної громади побувала з метою оцінювання у всіх установах та організаціях, які відповідально долучились до передвеликоднього флешмобу. Звертали увагу на творчий замисел, креативність, складність виконання оздоблювальних елементів, естетичну довершеність. Авторами найбільш вражаючих мистецьких палітр на пасхальну тематику, за підсумками оцінювань, визнано одразу чотири шкільних колективи громади.

Отже, крім учнів школи-гімназії, цими днями пам’ятні відзнаки за кращі ідеї, продемонстровані у конкурсі "Великодня феєрія", отримають ще й  вихованці міського НВК «школа№2-ліцей», а також шкільні колективи Башарівського та  Немирівського старостинств.