Заходи

у Радивилівській об’єднаній територіальній громаді  з нагоди Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги у Другій світовій війні

                                                        6-8 травня

Впрдовж дня. 

Організація екскурсій у Радивилівському історичному музеї з нагоди Дня пам’яті і примирення.

                                                     7-8 травня

Впродовж дня. Години пам’яті «Таким було обличчя у війни» у Радивилівському НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №2-ліцей» ім. П. Г. Стрижака.

                                                      8 травня

Впродож дня. Краєзнавча панорама «Є в пам’яті миттєвості війни» на базі Дружбівської публічно-шкільної бібліотеки у Дружбівській ЗОШ І-ІІІ ст. – впродовж дня.

11 год. Лінійка-реквієм біля Обеліска Слави у парку села Немирівка

14 год. Героїко-патріотична бесіда «Шляхами болю й перемоги» на базі Башарівської публічно-шкільної бібліотеки у філії «Башарівська ЗОШ І-ІІ ст.» Підзамчівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Впродовж дня. Уроки пам’яті «Цих днів не змовкне слава» у Дружбівській ЗОШ І-ІІІ ст.

                                                       9 травня

11 год  - урочисті  мітинги та  покладання квітів  до Обелісків  загиблим  воїнам односельчанам у селах Немирівка, Дружба, Башарівка, Підзамче.

12 год. «Свято із сльозами на очах» - концерт до Дня перемоги над нацизмом у ІІ світовій війні на базі філіалу «Будинок культури села Підзамче» міського Будинку культури – 12 год

     9  травня

10 год 30 хв – 11 год. Урочиста маніфестація з Майдану Незалежності до Меморіалу Слави у місті Радивилові

11 год 30 хв  – 12 год 30 хв «Пам’ять» в наших серцях живе!» – мітинг-реквієм» з нагоди Дня перемоги над нацизмом у ІІ світовій війні, концерт за участю аматорських колективів на Меморіалі Слави

12 год 30 хв – 13 год  Поминання спочилих воїнів. Панахида на Меморіалі Слави.

13 год – «На солдатському  привалі» Частування смачною солдатською кашею. Мелодії воєнних  літ у виконанні духового  оркестру міського Будинку  школяра  на Меморіалі Слави.