З  метою виконання Плану протиепізоотичених заходів з профілактики основних інфекційних і паразитарних хвороб на 2019 рік на всій тертиорії Радивилівського району буде проводитись кампанія з пероральної імунізації  диких мясоїдниїх тварин (лисиць, вовків, єнотовидних собак) проти сказу шляхом розповсюдження приманок з вакциною із літаків.

Розповсюждження приманок відбуватиметься над лісовими та польовими угіддями району, поза територіями  населених пунктів та водойм. В разі спостереження літака АН-2, який розкидатиме приманки, просимо населення не хвилюватися.

Приманка безпечна для людей і тварин, має вигляд невеликих брикетів розміром із сірникову коробку із різким запахом мясокісткового борошна. Усередині приманки знаходиться капсула з вакциною проти сказу.

Прохання до жителів району: при виявленні приманок - не брати їх руками і не переносити їх з місця на  місце, тим більше додому. Особливе прохання застерегти своїх дітей щоб при знайденні приманок з вакциною не грались нею, а, тим більше, не пробували її розламати.