Знакова подія у Радивилівському історичному музеї, пов’язана з творчістю та мистецтвом: сьогодні тут відбулось урочисте відкриття модернізованої виставкової зали. 
Почесну місію розрізання символічної стрічки виконали юні вихованці художнього відділу дитячої школи мистецтв на чолі із заступником міського голови з гуманітарних питань О. Пастухом. На урочистостях побували також педагоги, які майстерно розвивають у дітях талант до образотворчого мистецтва А.Капуста, О.Бельмас, майстри-рукодільники об’єднаної громади О.Круглик, М.Олійник. В числі запрошених - старший викладач кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва Рівненського державного гуманітарного університету, мистецтвознавець І.М.Локшук.
Як відомо, торік Радивилівський історичний музей отримав грант від Українського культурного фонду України у сумі 108 тисяч гривень на реалізацію проекту "Об'єднання майстрів декоративно-прикладного та художнього мистецтва при історичному музеї для представництва в туристичній галузі, успішної реалізації сувенірної продукції та популяризації традицій та звичаїв українського народу." 
-У форматі його реалізації в нашому місті відбулись пам’ятні культурно-мистецькі події, серед яких – яскравий етнофестиваль під колоритною назвою «Радивилівський заміс». А ось тепер в історичному музеї вдалось осучаснити одну із найбільших виставкових кімнат - для більш професійного розміщення персональних виставок тут сконструйовано спеціалізовану підвіску, вмонтовано галерейне освітлення, придбано жалюзі на вікна, відеопроектор та мультимедійний екран, - поділилася досягненнями директор О.Шикало.